Педагогічна діяльність

    Проведення відкритих уроків

  25 жовтня 2019 року. Тема: "Догляд за тяжкохворими".

06 лютого 2020  року.  Тема: «Шкідливий влип алкоголю на організм людини». 
07 листопада 2020  року.  Тема: «Переломи  кісток». 
17 грудня 2021  року.  Тема: «Кровотечі. Види кровотеч, їх класифікація. Ознаки кровотеч. Розпізнавання загрозливого стану для життя людини. Алгоритм дій при кровотечі». 
14 листопада 2022  року.  Тема: «Особливості накладання пов’язок на верхні кінцівки». 

Участь у методичних засіданнях

Беру активну у часть у засіданнях педагогічної ради та засіданнях методичної комісії загальнопрофесійних дисциплін. Виступаю з різними доповідями:

  25  листопада 2022 року взяла участь у засіданні педагогічної ради  на тему: "Педагогічна майстерність та особисте зростання педагога", виступила із доповіддю на тему: "Педагогічна техніка".


30 листопада 2021 року взяла участь у засіданні педагогічної ради  на тему:«Формування компетентного робітника шляхом упровадження інноваційних технологій та тренінгових методик у освітній процес».   Під час задідання педради поділилася досвідом використання тренінгових методик на уроках Захист України.

Виступи на засіданні методичної комісії:
- Інноваційні тенденції розвитку сучасної освіти.
- Формування комунікативної компетентності учнів.
- Формування компетентностей саморозвитку та самоосвіти учнів.
 
Член жюрі обласного конкурсу на кращий екологічний учнівський проєкт «Я – екоактивіст», який проходив з 1 лютого до 16 травня 2022 року.
     
 19 жовтня 2022 року взяла участь в   онлайн-вебінарі  викладачів предмета «Захист України» на тему: «Надзвичайні ситуації які характерні для Закарпатської області та заходи щодо їх мінімізації».

 
18 лютого 2022 року взяла участь в засіданні методичної секції викладачів предмета «Захист України» на тему: «Особистісно орієнтований підхід як важливий компонент військово-патріотичного виховання здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти», яке відбулося в режимі онлайн.


11 грудня 2019 року взяла участь в засіданні методичної секції викладачів предмета «Захист Вітчизни» на тему «Індивідуально-диференційований підхід як важливий компонент військово-патріотичного виховання здобувачів професійно-технічної освіти», яке відбулося в режимі онлайн.    24.02.2017 року участь у засіданні обласної методичної секції викладачів предмета „Захист Вітчизни” на тему „Формування ключових компетенцій учнів ПТНЗ під час підготовки їх до захисту Вітчизни”.


Позакласні заходи

    21-25.05.2018 року проведення Тиждня знань з основ безпеки життєдіяльності.
   22 травня 2018 року провела практичне заняття з учнями другого курсу на тему: «Надання першої невідкладної медичної допомоги у надзвичайній ситуації». Під час занять учні самостійно вчилися накладати бинтові пов’язки на голову на верхні і нижні кінцівки, а саме на кисть, палець, лікоть і стопу.
   24 травня 2018 року  провела міні-бесіду під рубрикою: «Це повинен знати кожен: «Кліщі». Мета бесіди - навчити учнів як правильно захистити себе від комах, кліщів. Адже з приходом весни не лише квітне все навколо, а й розповсюджуються паразити: в лісах і парках активізуються кліщі, чиїх укусів людині слід остерігатися під час відпочинку на природі. Укуси кліщів загрожують людині такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт та марсельська гарячка. Під час бесіди учні отримали інформацію про види та класи кліщів, в яких умовах вони живуть і чим харчуються, яку небезпеку несуть для здоров’я людини.

   09 квітня 2019 року  та 07 квітня 2020 року провела позакласні заходи до Всесвітнього дня здоров'я.


Немає коментарів:

Дописати коментар